Syyskokouksen paikka vaihtunut Kuopio-halliin!

Aiemmasta tiedosta poiketen seuran sääntömääräinen syyskokous järjestetään torstaina 3.11.2022 klo 17.30 alkaen Kuopio-hallin kokoustilassa (kokoustila 2). Kokouksen ajankohta siis sama kuin aiemmin ilmoitettu, vain paikka vaihtunut. Syyskokouksen asialistalta löytyy mm. seuraavan toimikauden hallituksen valinta. Uusia hallituslaisia kaivataan edelleen mukaan, parin vanhan jättäyessä pois toimesta. Jos seuratoiminta kiinnostaa, niin saavuthan rohkeasti paikalle. Asian tiimoilta voit myös laittaa viestiä seuran sähköpostiin.

Advertisement

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s